Pedigree Rodeo z wołowiną 122g

Pedigree
4.80zł
zaw. podatek VAT.: 0.36zł (VAT 8%)
Stan magazynowy: średnia ilość
Najtańsza dostawa od 0zł
Ilość
 

Jeśli pragniesz dawać swojemu psu pyszną przekąskę, która starczy mu na długi czas, a jednocześnie wpłynie pozytywnie na jego zęby  i dziąsła, Pedigree Rodeo będzie znakomitym wyborem. Te smakowite mięsne specjały w unikalnym kształcie sprężynek, wyprodukowane z wysokiej jakości wołowego mięsa. Ich unikalna,  giętka konsystencja sprawia, że pies będzie gryzł i żuł je o wiele dłużej niż inne przysmaki, ciesząc się smakiem i dostarczając swojemu organizmowi codzienną porcję białka i witamin, potrzebną do jego prawidłowego funkcjonowania. Pedigree Rodeo z wołowego mięsa to idealna nagroda dla Twojego psa.


SKŁAD i ANALIZA:


Witamina A:2500 IU/kg, Witamina E:30 mg/kg, Żelazo jako siarczan żelaza:15 mg/kg, Białko ogólne:23%, Oleje surowe:3,5%, Popiół surowy:8%, Włókno surowe:1,5%,Wapń:1,8%, Omega 3:400 mg/kg. Zboża, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (min. 4% wołowiny),  Produkty pochodzenia roślinnego, Roślinne ekstrakty białkowe, Substancje mineralne, Cukry.


Do działania naszego sklepu używamy plików cookies. Korzystając z naszego serwisu zgadzasz się na korzystanie z plików coockies.