Pedigree Markies 6kg

Pedigree
74.06zł
Bez podatku
Stan magazynowy: mała ilość
Najtańsza dostawa od 0zł
Ilość
 

Pedigree Markies to idealny wykwintny smakołyk dla psów, wynaleziony przez specjalistów ds. żywienia i lekarzy weterynarii. Jego wyjątkowość tkwi w pysznym nadzieniu ze świeżego szpiku kostnego zamkniętym w chrupiącym przysmaku w kształcie rurki. Każdy pies z pewnością doceni wyjątkowy smak tej idealnej do stosowania jako nagroda przekąski, a jego właściciela ucieszy fakt, że zawiera ona niezbędne dla psiej diety składniki - takie jak wapń, witaminy A i E oraz kwasy Omega 3. Dzięki temu Pedigree Markies  sprawdza się również jako codzienne urozmaicenie diety, które sprawi, że kości psa będą zdrowe i mocne, a on sam pełen wigoru. Duże, wydajne opakowanie.


SKŁAD i ANALIZA:


Witamina A:2500 IU/kg, Witamina E:30 mg/kg, Żelazo jako siarczan żelaza:15 mg/kg, Białko ogólne:13%, Oleje i tłuszcze surowe:10%, Popiół surowy:11,5%, Włókno surowe:3%,Wapń:3%, Omega 3:400 mg/kg. Zboża, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (min. 4% kości szpikowej i min. 4% mięsa), Oleje i tłuszcze,  Substancje mineralne, Cukry.

Do działania naszego sklepu używamy plików cookies. Korzystając z naszego serwisu zgadzasz się na korzystanie z plików coockies.