Pedigree Biscrok 5kg

Pedigree
60.18zł
Bez podatku
Stan magazynowy: wyprzedany
Najtańsza dostawa od 0zł
Ilość
 

Pedigree Multi Biscrok to chrupiące przysmaki w różnych smakach opracowane przez fachowców ds. żywienia i lekarzy weterynarii. Zasobne w wapń, białko, pożywne zboża i składniki mineralne oraz witaminy A i E chrupkie ciasteczka, są doskonałe do urozmaicenia diety Twojego psa w niezbędne składniki, a także jako przysmak podawany między posiłkami jako nagroda. Pedigree Multi Biscrok wspiera naturalną odporność, wspomaga dbanie o psie zęby i kości, jednocześnie wspaniale smakuje, dzięki zawartości mięsa i tłuszczów zwierzęcych. Duże i wydajne opakowanie.


SKŁAD i ANALIZA:


Białko ogólne 13 %, oleje surowe 7%, popiół surowy 13%, włókno surowe 2%, wapń 3,5%, omega 3 400mg/kg. Witamina A 2500 IU/Kg, witamina E 30 ml/Kg. Zawartość witamin gwarantowana do daty przydatności do spożycia. Żelazo jako siarczan żelaza 15 ml/Kg. Z przeciwutleniaczami, konserwantami i barwnikami (dodatki UE). Zboża, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, substancje mineralne, oleje i tłuszcze, produkty pochodzenia roślinnego.

Do działania naszego sklepu używamy plików cookies. Korzystając z naszego serwisu zgadzasz się na korzystanie z plików coockies.