Chappi z wołowiną i drobiem 500g

Chappi
3.99zł
zaw. podatek VAT.: 0.30zł (VAT 8%)
Stan magazynowy: średnia ilość
Najtańsza dostawa od 0zł
Ilość
 

Chappi z wołowiną i  drobiem to karma przeznaczona dla psów dojrzałych. Ma przepyszny smak drobiowego i wołowego mięsa , któremu nie oprze się żaden pies. Jest to sucha karma, która stanowi pełnowartościowe danie dla Twojego pupila. Dzięki niej będzie miał zapewnioną dostateczną ilość składników odżywczych, kwasów tłuszczowych i witamin. Jego sierść będzie piękna i błyszcząca a zęby zdrowe, podwyższy się także jego odporność. Gdy Twój pies spróbuje tego pożywienia będzie zdrowy i silny każdego dnia.


 


SKŁAD i ANALIZA:


Białko ogólne 16%, oleje i tłuszcze surowe 8%, popiół surowy 7%, włókno surowe 3%, wapń 1%. Witamina A – 4000 j.m./kg, witamina D3 – 400 j.m./kg, witamina E – 40 mg/kg, miedź (jako siarczan miedzi) 0,9 mg/kg. Zboża (min. 4% w chrupiących granulkach), mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (drób min. 4% w chrupiących granulkach drobiowych), oleje i tłuszcze, substancje mineralne, produkty pochodzenia roślinnego, warzywa (min. 4% w warzywnych granulkach).

Do działania naszego sklepu używamy plików cookies. Korzystając z naszego serwisu zgadzasz się na korzystanie z plików coockies.