Calista Adult Dog Łosoś 12kg

Calista
85.00zł
zaw. podatek VAT.: 6.30zł (VAT 8%)
Stan magazynowy: średnia ilość
Najtańsza dostawa od 0zł
Ilość
 

Wysokiej jakości białko zawarte w jajach, ryżu i łososiu redukuje możliwość wystąpienia reakcji alergicznej na karmę. Dodatek świeżego oleju z łososia sprawia, że pies otrzymuje w pokarmie składniki niezbędne do utrzymania zdrowej skóry i lśniącej sierści, takie jak kwasy omega-3 i omega-6.

§  Do karmy dodano mączkę carob, naturalnie słodki substytut kakao o smaku i wyglądzie czekolady, lecz o niskiej zawartości tłuszczu.

§  Mączka nie zawiera kofeiny i teobrominy, dzięki czemu nie jest w żadenj sposób szkodliwa dla psa, a znacznie podnosi walory smakowe karmy.

§  Obecność lecytyny gwarantuje łatwe trawienie tłuszczy, co w połączeniu z inuliną, korzystnie wpływającą na mikroflorę jelita cienkiego, sprawia, że cały układ pokarmowy psa jest w dobrej kondycji.


SKŁAD:

Zboża (w tym min. 15% ryżu), mięso i składniki pochodzenia zwierzęcego, ryby i składniki pochodzenia rybnego (min. 12% łososia), oleje i tłuszcze, warzywa i ich pochodne, drożdże, minerały.

Do działania naszego sklepu używamy plików cookies. Korzystając z naszego serwisu zgadzasz się na korzystanie z plików coockies.