Super Benek Compact Zapachowy Premium 10L

Certech
47.97zł
Bez podatku
Stan magazynowy: duża ilość
Najtańsza dostawa od 0zł
Ilość
 

Górnej klasy żwirek higieniczny dla zwierząt stworzony z dokładnie wyselekcjonowanych rodzajów glinki bentonitowej, o regularnych ziarenkach wielkości 1 - 2 mm.


 Bardzo dobrej jakości surowiec, starannie dobrany skład oraz zaawansowana technologia sprawiają, że jest to produkt wysokiej jakości, idealnej wydajności oraz bardzo dobrej wchłanialności płynów i zapachów. Zbryla się z jednoczesnym pęcznieniem, co podwyższa jego wydajność. Suchy, pozbawiony pyłu, lekki i ciepły - powoduje doskonały komfort zarówno dla zwierzęcia jak i jego Opiekuna. Białe, o regularnym kształcie ziarna mają duże walory estetyczne oraz uniemożliwiają zaczepianie i zatrzymywanie się na futrze zwierzęcia. Granulki zbrylają się w regularne kształty, dzięki temu zawartość żwirku w kuwecie może być nawet poniżej 4 cm, a i wówczas nie ma obawy o możliwość przyklejenia się do dna. Żwirek posiada  kompozycje zapachową przygotowaną specjalnie dla kotów o działaniu uspokajającym i wzmacniającym są to zapachy lawendy, drzewa herbacianego, kocimiętki oraz mięty.Zapach  ten oprócz działania terapeutycznego posiada również bardzo przyjemny odświeżający zapach. Stworzony dla wszystkich kotów.

 Dzięki nowemu, strunowemu zamknięciu żwirek ma doskonałe właściwości absorbcyjne przez cały okres użytkowania opakowania.


Do działania naszego sklepu używamy plików cookies. Korzystając z naszego serwisu zgadzasz się na korzystanie z plików coockies.